Mindjet 

MindManager – wirtualizacja i zarządzanie złożonymi informacjami


MindManager oraz MindManager Enterprise są wiodącym na świecie oprogramowaniem do mind mappingu dla osób indywidualnych jak i całych organizacji. 4 500 firm oraz 2,5 miliona użytkowników – w tym 83% firm z listy Fortune 100 – korzysta z oprogramowania MindManager.

Program ten może być z powodzeniem wykorzystywany w trakcie burzy mózgów i kreatywnego rozwiązywania problemów, zwiększając wydajność pracy indywidualnej oraz grupowej. MindManager daje możliwość do planowania oraz kompletnego projektowania w bardziej efektywny i wydajny sposób.

W sierpniu 2016 roku nastąpiło przejęcie Mindjet MindManager przez firmę Corel.

www.mindjet.com

Nasz wizualizujący mind mapping oraz wydajne oprogramowanie do gromadzenia i zarządzania złożonymi informacjami w prosty sposób występuje w 2 wersjach:

MindManager – dla klientów indywidualnych lub małych zespołów

MindManager jest wizualnym i intuicyjnym oprogramowaniem do zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów biznesowych. Narzędzia do budżetowania oraz prognozowania, wykresy analizy ryzyka, narzędzia projektowe, takie jak wykres Gantt’a oraz bogata oferta gotowych szablonów, sprawiją, że MindManager posiada większą moc, niż inne podstawowe narzędzia do mind mappingu. MindManager jest dostępny w wersji dla systemu Windows oraz Mac OS.

Najnowsza wersja MindManager 2020 dla systemu Windows umożliwia udostępnianie treści map użytkownikom nie posiadającym programu MindManager oraz wiele usprawnień w zakresie wizualizacji i zarządzania projektami.

Aby zawsze korzystać z najnowszych wersji oprogramowania, zapoznaj się z naszą stroną Upgrade Protection Plan.

 

MindManager 2020 for Windows (English)

 

MindManager Enterprise
– dla zespołów oraz całych firm

Wiodące firmy na całym świecie korzystają z oprogramowania MindManager Enterprice, aby zapewnić sobie efektywną komunikację, zarządzanie wiedzą oraz koordynację projektów w całej organizacji. MindManager Enterprise obejmuje wszystkie funkcje dostępne w MindManager dla system Windows, a także zapewnia integrację z Microsoft SharePoint, umożliwiając efektywną współpracę nad projektami oraz kluczowymi działaniami Twojego biznesu.

MindManager Enterprise jest dostępny w naszym MindManager Enterprise License Programı począwszy od 5 licencji. Aby korzystać zawsze z najnowszej wersji, a także z kilku dodatkowych funkcji i usług dla oprogramowania MindManager Enterprise wymagany jest aktualna umowa na Mindjet Software Assurance and Support (MSA).

 

Dowiedz się więcej o MindManager oraz MindManager Enterprise:

MindManager Enterprise (English)

Zarządzanie projektem

 

Nasi Partnerzy mogą także zaoferować produkty z wartością dodaną oraz pakiety usług niestandardowych dla Twojej inwestycji w MindManager. Znalezienie odpowiedniego Partnera dla Twojej firmy jest bardzo proste – nasza firma ma do zaoferowania szeroki wachlarz partnerów nie tylko w Europie. Niezależnie od tego w jakim kraju jesteś, sieć lokalnych partnerów udzieli Ci pomocy przy zakupie programu lub udzieli Ci dodatkowych informacji o zaletach płynących z wykorzystania programów MindManager.

Skontaktuj się z działem wsparcia Mindjet

Lokalni Partnerzy w Polsce:

Oficjalny dystrybutor Mindjet w Polsce: